Pracownik Produkcji Grafflex Ujazd

Oferta pracy dodana przez: Grafflex, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: Grafflex, w dniu: 2021-05-11

Firma Grafflex wiodący producent etykiet samoprzylepnych zatrudni na stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Ujazd

Praca w systemie 2-zmianowym

Obowiązki:

  • kontrola jakości zrealizowanych zamówień,
  • uzbrajanie maszyny w odpowiednie parametry według wskazanej karty technologicznej,
  • dzielenie etykiet według rozmiarów zawartych w karcie technologicznej oraz zgłaszanie wszelkich niezgodności,
  • pakowanie etykiet oraz przekazanie do wysyłki.

Wymagania:

  • chęć rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, kreatywności jak i umiejętności pracy w zespole,
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w oparciu o podstawę i premię miesięczną.

Prosimy o załączenie CV - warunek konieczny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 797281984

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBędzin.pl