Pracownik ds. wdrożeń nowych projektów

Oferta pracy dodana przez: M Skomra Gamaplast, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: M Skomra Gamaplast, w dniu: 2021-06-30

Pełna treść ogłoszenia:

Chcesz zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenie w branży?
To świetnie się składa!

Mamy ofertę dla Ciebie.

Zadania:

- Współpraca z klientami w obszarze zarządzania jakością, w tym klienci międzynarodowi (indywidualne ustalenia),

- Tworzenie dokumentacji produkcyjnej (Flow Chart, FMEA, PC, karty technologiczne- nadzór i aktualizacja)

- Współpraca z działem technicznym w zakresie nowych technologii produkcji,

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość j.angielskiego,

- Mile widziana znajomość systemów zarządzania jakością,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Znajomość pakietu Office, w tym Excel, Word

- Zdolność analitycznego myślenia, duża samodzielność i dynamizm w działaniu

- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji

- Długofalowa współpraca

- Realizację ciekawych projektów

-Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

- Szkolenia wewnętrzne

- System premiowania

Prześlij do nas swoje CV na adres m.skomra@gamaplast.pl lub skontaktuj się z nami pod nr 505 932892.

Podejmij prace od zraz i poleć nas również swoim znajomym.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 505932892, E-mail: m.skomra@gamaplast.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBędzin.pl