Specjalista ds. technicznych

Oferta pracy dodana przez: Aknorr Swietylukasz, w kategorii: Medycyna / Opieka Zdrowotna

Oferta pracy dodana przez: Aknorr Swietylukasz, w dniu: 2022-08-01

Centrum Medyczne Św. Łukasza w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko:

                                               Specjalisty ds. technicznych

 Określenie stanowiska pracy, na które odbywa się nabór:

  • Nazwa stanowiska: Specjalista ds. technicznych,
  • Wymiar czasu pracy: Pełen etat na umowę o pracę od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • Wykształcenie: wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie: w prowadzeniu projektów informatycznych, zarządzania nieruchomościami i flotą samochodową,
  • Umiejętności interpersonalne: bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne pozwalające na dobrą komunikację i budowanie pozytywnych relacji z pracownikami przychodni i dostawcami zewnętrznym,
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • Biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel’a i umiejętność obsługi na wysokim poziomie komputera i urządzeń peryferyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym.

  Zakres obowiązków

  • Samodzielna administracja i wdrażanie nowych projektów w zakresie hardware’u, software’u i sieci.
  • Obsługa teleinformatyczna związana ze współpracą z operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie telefonów, abonamentów, centralki telefonicznej i innych usług dodatkowych.
  • Zarządzanie budynkiem i wykonywanie drobnych napraw elektrycznych, hydraulicznych i malarskich.
  • Zakupy mebli biurowych i innego wyposażenia biurowego.
  • Obsługa floty samochodowej.

Zapraszamy osoby w różnym wieku, zarówno Polaków jak i obcokrajowców.

Prosimy o wysyłanie CV na adres tszczukowski@swietylukasz.pl z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych. Jeśli masz pytania zadzwoń pod numer: 501 067 291.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: +48 501067291, E-mail: tszczukowski@swietylukasz.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBędzin.pl