Orderpicker - Nunspeet

Oferta pracy dodana przez: Jobs Workstead, w dniu: 2021-10-22

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień przy pomocy skanera
  • Ręczne sortowanie artykułów (do max. 15 kg)
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Inne prace (np. porządkowe) zlecone przez kierownika zmiany

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 1,68 cm wzrostu
  • Motywacja do pracy
  • Dostępność na dłuższy czas
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (nieobowiązkowe)

Oferujemy Ci:

  • Stawkę: €11,09 / CAO
  • Tygodniowy system wypłat
  • Pracę na długi czas
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora
  • Transport do pracy

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wybierz miasto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: +31884940000, E-mail: jobs@workstead.nl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBędzin.pl